Yeni

Nirvana Laptop Çantası

Konfor ve Şıklık

İşte, okulda, yolda, parkta, tatilde... Notebook'un ile dilediğin zaman dilediğin yerde çalışabilmeni kolaylaştırmak için aradığın konfor ve kaliteyi Nirvana Taşıma Çantası'nda bulacaksın. Geniş hacimli iç kısmı ve şık tasarımıyla hem estetik hem fonksiyonel.

Excalibur Oyuncu Klavye

Excalibur RGB Klavye ve Mouse Set

Yüksek Hassasiyetli Oyun Klavyesi

En iyi ergonomiden konstrüksiyona kadar, oyun seviyenizi yükseltmek için tasarlanan Excalibur Gaming Klavye, RGB aydınlatma modları ile her an mükemmelliği ve dayanıklılığı hissetmenizi sağlar. Profesyonel Excalibur Gaming Klavye, farklı RGB LED renk seçenekleri ile tüm renklerin enerjisini aynı anda yaşamanızı sağlar.

349,00 TL 335,00 TL %4

Excalibur Gaming Mouse

Excalibur Kablolu Mouse

Excalibur Kablolu Gaming Mouse ile Bir Adım İleri

Doğruluk ve hız standartlarını yeniden tanımlamak üzere tasarlanan Gaming Mouse, %95'lik bir çözünürlük doğruluğu ile rekabeti zorlar. Böylece hamlelerinizi tam hassasiyetle yaparsınız.

225,00 TL 201,00 TL %11

Excalibur Laptop Sırt Çantası

Excalibur Sırt Çantası

Güvenlik Önceliğimiz

İlk kez geliştirilen, elde rahat taşımayı sağlayan özel kulp tasarımı ve yumuşak elcik sayesinde çanta taşımak eğlenceli hale geliyor. Omuzdan kaymayı  engelleyen güvenlik kilidi sayesinde en zor koşullarda bile çantanız ve eşyalarınız güvende.

240,00 TL 200,00 TL %17

Excalibur Oyuncu T-shirt

Excalibur T-Shirt

Rahatlık ve Şıklık Bir Arada

Her an her yerde oyuna hazır ol. Oyunculuğunu herkese göster.

125,00 TL 122,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %2

Casper Aksesuar

Ürünlerimizi satın alırken ihtiyacınız olan gereksinimleri de göz önünde bulundurarak aksesuarlarımızı sürekli güncelliyoruz. Dönemin getirdiği trend Casper aksesuar çeşitlerimiz diğer tüm ürünlerimizle tam uyumlu. Bu sayede Casper teknoloji ürünlerimizi kullanırken aksesuar konusunda yine Casper kalitesi ve güvencesi yanınızda.

Casper Klavye ve Mouse Seçenekleri

Eğlence ve oyun amaçlı bilgisayar kullananlara özel olarak klavye ve mouse setleri, performansınızı arttırmanızda büyük bir katkı sağlayacak. Yüksek hassasiyetli mouse ve klavye modellerimizde, kullanıma yönelik yapılan gözetimler sayesinde en iyi uyumluluğu yakalamanızı sağlıyoruz. Üstelik aksesuarlarda RGB sistem sayesinde görünümde de kusursuz aksesuar seçenekleri sizleri bekliyor. Aydınlatma desteği ile karanlık ortamlarda dahi kullanımı kolay hale getiren aksesuarlarımız tüm zorlu şartlarda sizleri destekleyecek.

Aksesuarlarımızın tümünde ergonomik bir yapı bulunduğu gibi kurulumundan kullanımına kadar her adım son derece basit. Casper modellerimizdeki geniş bağlantı seçenekleri sayesinde USB yuvasına takmanız aksesuarları kullanmanız için yeterli. Böylece saniyeler içinde kullanıma hazır hale gelecek klavye ve mouse modellerimiz sayesinde yeni bir deneyim yaşayabilir, yeni bir dönem başlatabilirsiniz. Mevcut mouse ve klavyeler, çözünürlük doğruluğunda da üst seviyede. Böylece rekabetin üst düzey olduğu e-spor oyunları başta olmak üzere oyunlarda performansınız çok daha yükselecek.

Casper Aksesuar Seçenekleri

Casper aksesuarları olarak tek seçeneğimiz klavye ve mouse değil. Excalibur sırt çantası ile dizüstü bilgisayarlarınızı daha rahat ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ürünlerde kullanımlar göz önünde bulundurulduğundan dolayı elde ya da sırtta kolayca ürünleri taşımanıza imkan sağlayan sırt çantası çözümleri de yine Casper ile sizlerle. Kaydırmaz yapısı, darbelere karşı direnci ile sırt çantası modelleri, hayatınızı daha da kolaylaştıracak.

Oyunculuğunu Casper ile birleştirmek isteyenlere özel Excalibur Oyuncu T-shirt gibi farklı giyim ürün grupları da aksesuarlarımız arasında. Şampiyonların üniforması sloganı ile hazırlanan t-shirtler- motivasyonunuzu arttıracak. Aksesuarlarda her zaman kaliteden ödün vermediğimiz gibi yüzde 100 pamuklu ve şık.

Sürekli yenilenen aksesuar seçeneklerimiz ile verimliliğinizi ve performansınızı arttırabilmek adına tüm alternatifleri sizler için değerlendiriyor ve Casper kalitesiyle birleştirerek sizler için sunuyoruz. Türkiye genelindeki geniş dağıtım ağı sayesinde mağazamızdan hemen yeni bir aksesuar satın alabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Casper Aksesuar Fiyatları

  • Nirvana Laptop Çantası - 219,00 TL
  • Excalibur RGB Klavye ve Mouse Set - 335,00 TL
  • Excalibur Kablolu Mouse - 201,00 TL
  • Excalibur Sırt Çantası - 200,00 TL
  • Excalibur T-Shirt - 122,00 TL